Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Elastyczne taśmy LED na sprzedaż
dobra jakość Elastyczne taśmy LED na sprzedaż
Jesteśmy bardzo zadowoleni z twoich produktów wysokiej jakości, nasi klienci są bardzo zadowoleni.

—— Kris Metzler

Jesteśmy zadowoleni z twoich produktów wysokiej jakości i szybkiego czasu dostawy, bardzo dziękujemy za twoją pracę.

—— znak

Doceniamy Twoją dobrą pracę i zapewniamy dobre produkty, jak oczekujemy, dzięki jeszcze raz.

—— Jully

Miło cię widzieć na targach HK w 2004 roku, od tego czasu mamy dobrą współpracę.

—— Genid

Otrzymujemy już paski LED i moduły led, są niesamowite, bardzo je lubię.

—— Rakesh

Im Online Czat teraz

Phenson Lighting Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd Phenson Lighting Co., Ltd
industry park reception desk exhibition room production line 1 testing machine testing equipment surface mounted machine reflow soldering machine workshop workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Phenson
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 18000000-20000000
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
1) Jakie są najlepiej sprzedające się produkty w Phenson?
- Taśma LED, moduł LED, lampa Pixel, profil aluminiowy LED
- Oświetlenie Iluminacja, w tym światło uliczne, światło wysokiej zatoki, światło liniowe
- Latarka ledowa
- SMD LED, LED Driver i zasilacz
- Kontrolery

2) Jakie będą porducts Phenson rozwijać na następny rok?
Phenson poświęca się innowacjom w najnowszej technologii LED. Nigdy nie przestajemy badać nowych lamp LED od czasu założenia. Na bieżąco informujemy naszych klientów, że ich biuletyny są publikowane co tydzień. Możesz otrzymywać wiadomości po zapisaniu się na naszą listę mailingową.

3) Jaki jest główny rynek dla Phenson?
Sprzedajemy więcej na rynek europejski i Amerykę Północną, ponieważ rynki mają wysoki standard jakości dla produktów LED. Stawka wynosi nasz obrót do 70-80%. Ale inne nowe rynki zwiększają zapotrzebowanie na nową technologię LED. Optymistycznie patrzymy na rynki innych regionów amerykańskich i azjatyckich.

4) Jakie diody LED zwykle używasz do swoich produktów LED?
Do produktów oświetleniowych LED wysokiej mocy używamy głównie diod Cree i Edison, używamy również niektórych Philipsów. rozważamy także zastosowanie większej liczby wielobrobkowych technologii LED takich jak Bridgelux i Sharp, ponieważ technologia wieloukładowa będzie intensywnie wykorzystywana przez producentów.

5) Jaki jest czas realizacji Phenson?
Zazwyczaj wysyłamy zamówienia w ciągu 2 tygodni. Ale to zajmie trochę dłużej, jeśli z dużym obciążeniem zadania produkcyjnego. Zajmuje to również więcej czasu dzięki niestandardowym produktom.

6) Czy Phenson może wykonać niestandardowy montaż lub zaoferować produkt OEM?
Phenson zdobył duże doświadczenie w zakresie montażu OEM w oświetleniu taśm LED. Paski mogą mieć różny rozmiar, układ, logo klienta i etykiety. Chcemy również zastosować to doświadczenie do produktów iluminacyjnych LED, ponieważ mamy dobry zespół projektantów i inżynierów. Ponieważ dysponujemy własnymi maszynami do obróbki CNC, możemy szybko opracować prototyp do opraw LED, zwłaszcza do taśm LED i profili aluminiowych. Będziemy ściśle przestrzegać zasad, że nie będziemy ujawniać ani sprzedawać unikalnych projektów klientów ani wspólnie opracowanych produktów innym stronom trzecim.

7) Czy masz gwarancję na produkty?
Tak, mamy 3 i 5 lat gwarancji na różne rodzaje produktów. W tym okresie, jeśli klienci otrzymają zatwierdzenie wskazujące na problemy z jakością produktu i jeśli zostaną poświadczeni przez inżynierów Phenson, poprosimy klientów o odesłanie uszkodzonych części i zastąpienie nowych przedmiotów ładunkiem, który opłacił transport.

8) Czy Phenson projektuje swoje produkty?
Tak, Phenson projektuje i montuje wszystkie produkty, które sprzedajemy. Nasi inżynierowie posiadają bogatą wiedzę na temat optyki, elektroniki, zarządzania mechanicznego i cieplnego, a także technologii kontroli światła. Niektórzy z nich mają udane doświadczenie w projektowaniu produktów oświetleniowych dla znanych na całym świecie marek. Naszą podstawową zasadą projektowania wewnętrznego sterownika i obwodu jest bezpieczeństwo w ramach możliwości i niezawodności listy EMC / UL.

9) Jak kupować produkty Phenson?
W większości przypadków sprzedajemy produkty bezpośrednio klientom na całym świecie, jednak już w niektórych krajach założyliśmy partnerów dystrybucyjnych. Klienci w tych krajach mogą uzyskać produkty Phenson od autoryzowanych dystrybutorów. W innych krajach i regionach klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z zespołem sprzedaży Phenson, pisząc na nasz adres e-mail lub dzwoniąc. Odpowiemy maksymalną szybkością usługi w ciągu 12 godzin.

Szczegóły kontaktu
Phenson Lighting Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. James

Tel: + 86 13410844021

Faks: 86-755-36607480

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)